Stampa:Harta Guadalupa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Guadeloupe department location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guadalupa. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Guadalupa)
emri Guadalupa
koordinatat
skajore
16.575
-61.875 ←↕→ -60.925
15.775
qendra e hartës 16°10′30″V 61°24′00″P / 16.175°V 61.4°P / 16.175; -61.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]