Stampa:Harta Guajana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Guyana location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guajana. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Guajana)
emri Guajana
koordinatat
skajore
8.7
-61.6 ←↕→ -56.3
0.9
qendra e hartës 4°48′V 58°57′P / 4.8°V 58.95°P / 4.8; -58.95

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]