Stampa:Harta Guajana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Guyana location map.svg
Harta fizike
Skeda:Guyana physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guajana. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Guajana)
emri Guajana
koordinatat
skajore
8.7
-61.6 ←↕→ -56.3
0.9
qendra e hartës 4°48′N 58°57′W / 4.8°N 58.95°W / 4.8; -58.95

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]