Jump to content

Stampa:Harta Guatemala

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Guatemala location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief map of Guatemala.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guatemala. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Guatemala)
emri Guatemala
koordinatat
skajore
18.0436
-92.3592 ←↕→ -88.0458
13.5235
qendra e hartës 15°47′01″N 90°12′09″W / 15.78355°N 90.2025°W / 15.78355; -90.2025

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]