Jump to content

Stampa:Harta Guinea

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Guinea location map.svg
Harta fizike
Skeda:Guinea physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guinea. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Guinea)
emri Guinea
koordinatat
skajore
12.8
-15.2 ←↕→ -7.5
7.1
qendra e hartës 9°57′N 11°21′W / 9.95°N 11.35°W / 9.95; -11.35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]