Stampa:Harta Guinea

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Guinea location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guinea. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Guinea)
emri Guinea
koordinatat
skajore
12.8
-15.2 ←↕→ -7.5
7.1
qendra e hartës 9°57′V 11°21′P / 9.95°V 11.35°P / 9.95; -11.35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]