Stampa:Harta Guinea Bisau

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Guinea-Bissau location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guinea Bisau. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Guinea Bisau)
emri Guinea Bisau
koordinatat
skajore
12.9
-16.9 ←↕→ -13.4
10.6
qendra e hartës 11°45′V 15°09′P / 11.75°V 15.15°P / 11.75; -15.15

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]