Jump to content

Stampa:Harta Guinea Bisau

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Guinea-Bissau location map.svg
Harta fizike
Skeda:Guinea-Bissau physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Guinea Bisau. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Guinea Bisau)
emri Guinea Bisau
koordinatat
skajore
12.9
-16.9 ←↕→ -13.4
10.6
qendra e hartës 11°45′N 15°09′W / 11.75°N 15.15°W / 11.75; -15.15