Stampa:Harta Hese

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Hesse location map G.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Hesse. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Hesse)
emri Hesse
koordinatat
skajore
51.756153
7.597045 ←↕→ 10.3364
49.31706
qendra e hartës 50°32′12″N 8°58′00″E / 50.5366065°N 8.9667225°E / 50.5366065; 8.9667225

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]