Stampa:Harta Hungaria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Hungary location map.svg
Harta fizike
Skeda:Hungary physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Hungaria. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Hungaria)
emri Hungaria
koordinatat
skajore
48.8
15.7 ←↕→ 23.2
45.5
qendra e hartës 47°09′N 19°27′E / 47.15°N 19.45°E / 47.15; 19.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]