Stampa:Harta Hungaria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Hungary location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Hungaria. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Hungaria)
emri Hungaria
koordinatat
skajore
48.8
15.7 ←↕→ 23.2
45.5
qendra e hartës 47°09′V 19°27′L / 47.15°V 19.45°L / 47.15; 19.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]