Jump to content

Stampa:Harta India

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja

[[Skeda:India location map.svg

|320x320px|parapamje|Harta politiko-administrative
[[:Skeda:India location map.svg

]]]] [[Skeda:India relief location map.jpg

|320x320px|parapamje|Harta fizike
[[:Skeda:India relief location map.jpg

]]]] [[Skeda:India relief location map ganges highlighted.jpg

|320x320px|parapamje|Harta
[[:Skeda:India relief location map ganges highlighted.jpg

]]]]

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga [[India

]]. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (India )
emri [[India

]]

koordinatat
skajore
37.5


67.0


←↕→ 99.0


5.0


qendra e hartës 21°15′N 83°00′E / 21.25°N 83°E / 21.25; 83