Stampa:Harta Indonezia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Indonesia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Indonesia relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Indonezia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Indonezia)
emri Indonezia
koordinatat
skajore
6.5
94.5 ←↕→ 141.5
-11.5
qendra e hartës 2°30′S 118°00′E / 2.5°S 118°E / -2.5; 118

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]