Stampa:Harta Irani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Iran location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Irani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Irani)
emri Irani
koordinatat
skajore
40.0
43.5 ←↕→ 64.0
24.5
qendra e hartës 32°15′V 53°45′L / 32.25°V 53.75°L / 32.25; 53.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]