Stampa:Harta Irlanda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Ireland location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Irlanda. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Irlanda)
emri Irlanda
koordinatat
skajore
55.6
-11.0 ←↕→ -5.0
51.2
qendra e hartës 53°24′N 8°00′W / 53.4°N 8°W / 53.4; -8

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]