Stampa:Harta Ishujt Faroe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Faroe Islands location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Ishujt Faroe. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Ishujt Faroe)
emri Ishujt Faroe
koordinatat
skajore
62.44
-7.88 ←↕→ -6.0
61.30
qendra e hartës 61°52′N 6°56′W / 61.87°N 6.94°W / 61.87; -6.94

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]