Stampa:Harta Ishujt Solomon

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Solomon Islands location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Ishujt Solomon. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Ishujt Solomon)
emri Ishujt Solomon
koordinatat
skajore
-4.3
154.4 ←↕→ 170.4
-13.5
qendra e hartës 8°54′S 162°24′E / 8.9°S 162.4°E / -8.9; 162.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]