Stampa:Harta Ishulli i Pashkëve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Easter Island location map.svg
Harta fizike
Skeda:Easter Island relief map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Ishulli i Pashkëve. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Ishulli i Pashkëve)
emri Ishulli i Pashkëve
koordinatat
skajore
-27.046
-109.467 ←↕→ -109.214
-27.2075
qendra e hartës 27°07′36″S 109°20′26″W / 27.12675°S 109.3405°W / -27.12675; -109.3405

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]