Stampa:Harta Italia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Italy location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Itali. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Itali)
emri Itali
koordinatat
skajore
47.4
6.2 ←↕→ 19.0
35.3
qendra e hartës 41°21′V 12°36′L / 41.35°V 12.6°L / 41.35; 12.6

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]