Stampa:Harta Japonia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Japan location map with side map of the Ryukyu Islands.svg
Harta
Skeda:Japan bluemarble location map with side map of the Ryukyu Islands.jpg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Japoni. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Japoni)
emri Japoni
koordinatat
skajore
45.86
128.24 ←↕→ 149.27
30.02
qendra e hartës 37°56′24″N 138°45′18″E / 37.94°N 138.755°E / 37.94; 138.755

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]