Stampa:Harta Jemeni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Yemen location map.svg
Harta fizike
Skeda:Yemen relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Jemeni. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Jemeni)
emri Jemeni
koordinatat
skajore
19.5
41.8 ←↕→ 54.7
11.4
qendra e hartës 15°27′N 48°15′E / 15.45°N 48.25°E / 15.45; 48.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]