Stampa:Harta Kameruni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Cameroon location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kameruni. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kameruni)
emri Kameruni
koordinatat
skajore
13.5
8.2 ←↕→ 16.6
1.4
qendra e hartës 7°27′V 12°24′L / 7.45°V 12.4°L / 7.45; 12.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]