Stampa:Harta Kameruni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Cameroon location map.svg
Harta fizike
Skeda:Cameroon physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kameruni. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kameruni)
emri Kameruni
koordinatat
skajore
13.5
8.2 ←↕→ 16.6
1.4
qendra e hartës 7°27′N 12°24′E / 7.45°N 12.4°E / 7.45; 12.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]