Stampa:Harta Kazakistani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Kazakhstan adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Kazakhstan.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kazakistani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kazakistani)
emri Kazakistani
koordinatat
skajore
56
46 ←↕→ 88
40
qendra e hartës 48°N 67°E / 48°N 67°E / 48; 67

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]