Stampa:Harta Kenia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Kenya location map.svg
Harta fizike
Skeda:Kenya relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kenya. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kenya)
emri Kenya
koordinatat
skajore
6
33 ←↕→ 43
-5
qendra e hartës 0°30′N 38°00′E / 0.5°N 38°E / 0.5; 38

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]