Jump to content

Stampa:Harta Kili

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Chile location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Chile.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kilia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kilia)
emri Kilia
koordinatat
skajore
-17.4
-81.5 ←↕→ -61.5
-56.5
qendra e hartës 36°57′S 71°30′W / 36.95°S 71.5°W / -36.95; -71.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]