Jump to content

Stampa:Harta Kiribati

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Kiribati location map.svg
Harta fizike
Skeda:Kiribati relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kiribati. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Kiribati)
emri Kiribati
koordinatat
skajore
6
169 ←↕→ -149
-13
qendra e hartës 3°30′S 190°00′E / 3.5°S 190°E / -3.5; 190{{#coordinates:}}: invalid longitude
x (100*(({{{3}}} + ({{{3}}} < 0)*360) - 169)/((-149 + 360) - 169))
y (100*({{{2}}} - 6)/((-13) - 6))