Stampa:Harta Kolumbia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Colombia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Colombia relief location_map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kolumbia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kolumbia)
emri Kolumbia
koordinatat
skajore
16.594
-85.056 ←↕→ -66.401
-4.609
qendra e hartës 5°59′33″N 75°43′43″W / 5.9925°N 75.7285°W / 5.9925; -75.7285

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]