Stampa:Harta Koreja e Veriut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:North Korea adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:North Korea physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Koreja e Veriut. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Koreja e Veriut)
emri Koreja e Veriut
koordinatat
skajore
43.2
124.1 ←↕→ 130.9
37.5
qendra e hartës 40°21′N 127°30′E / 40.35°N 127.5°E / 40.35; 127.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]