Stampa:Harta Kosova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Kosovo location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kosova. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kosova)
emri Kosova
koordinatat
skajore
43.4
19.8 ←↕→ 21.9
41.7
qendra e hartës 42°33′V 20°51′L / 42.55°V 20.85°L / 42.55; 20.85

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]