Jump to content

Stampa:Harta Kosova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Kosovo loc map.svg
Harta fizike
Skeda:Kosovo relief loc map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kosova. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

Vendodhja (Kosova)
emri Kosova
koordinatat
skajore
43.4
19.8 ←↕→ 21.9
41.7
qendra e hartës 42°33′N 20°51′E / 42.55°N 20.85°E / 42.55; 20.85

Shiko edhe