Stampa:Harta Kosta Rika

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Costa Rica location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kosta Rika. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kosta Rika)
emri Kosta Rika
koordinatat
skajore
11.5
-86.5 ←↕→ -82.0
7.5
qendra e hartës 9°30′N 84°15′W / 9.5°N 84.25°W / 9.5; -84.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]