Stampa:Harta Kuba

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Udhëzuesi i stampës[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko]
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Cuba location map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Kuba. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Kuba)
emri Kuba
koordinatat
skajore
23.8
-85.2 ←↕→ -73.8
19.2
qendra e hartës 21°30′N 79°30′W / 21.5°N 79.5°W / 21.5; -79.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]