Stampa:Harta Libani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Lebanon location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Libani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Libani)
emri Libani
koordinatat
skajore
34.9
34.8 ←↕→ 36.9
32.8
qendra e hartës 33°51′V 35°51′L / 33.85°V 35.85°L / 33.85; 35.85

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]