Jump to content

Stampa:Harta Libani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Lebanon location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Libani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Libani)
emri Libani
koordinatat
skajore
34.9
34.8 ←↕→ 36.9
32.8
qendra e hartës 33°51′N 35°51′E / 33.85°N 35.85°E / 33.85; 35.85

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]