Stampa:Harta Libia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Libya location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Libia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Libia)
emri Libia
koordinatat
skajore
33.4
9.1 ←↕→ 25.5
19.1
qendra e hartës 26°15′V 17°18′L / 26.25°V 17.3°L / 26.25; 17.3

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]