Stampa:Harta Libia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Libya location map.svg
Harta fizike
Skeda:Libya relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Libia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Libia)
emri Libia
koordinatat
skajore
33.4
9.1 ←↕→ 25.5
19.1
qendra e hartës 26°15′N 17°18′E / 26.25°N 17.3°E / 26.25; 17.3

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]