Stampa:Harta Lihtenshtajni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Liechtenstein location map.svg
Harta fizike
Skeda:Liechtenstein location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Lihtenshtajni. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Lihtenshtajni)
emri Lihtenshtajni
koordinatat
skajore
47.2920
9.3733 ←↕→ 9.7256
47.0337
qendra e hartës 47°09′46″N 9°32′58″E / 47.16285°N 9.54945°E / 47.16285; 9.54945

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]