Jump to content

Stampa:Harta Mali i Zi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Montenegro adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Montenegro.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Mali i Zi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Mali i Zi)
emri Mali i Zi
koordinatat
skajore
43.7
18.3 ←↕→ 20.5
41.8
qendra e hartës 42°45′N 19°24′E / 42.75°N 19.4°E / 42.75; 19.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]