Stampa:Harta Maqedonia e Veriut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Macedonia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Macedonia relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Maqedonia e Veriut. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Maqedonia e Veriut)
emri Maqedonia e Veriut
koordinatat
skajore
42.5
20.3 ←↕→ 23.2
40.7
qendra e hartës 41°36′N 21°45′E / 41.6°N 21.75°E / 41.6; 21.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]