Stampa:Harta Mauritiusi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mauritius location map.svg
Harta fizike
Skeda:Mauritius relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Mauritiusi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Mauritiusi)
emri Mauritiusi
koordinatat
skajore
-19.7
57.21 ←↕→ 57.91
-20.6
qendra e hartës 20°09′S 57°34′E / 20.15°S 57.56°E / -20.15; 57.56

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]