Stampa:Harta Mauritiusi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mauritius location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Mauritiusi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Mauritiusi)
emri Mauritiusi
koordinatat
skajore
-19.7
57.21 ←↕→ 57.91
-20.6
qendra e hartës 20°09′J 57°34′L / 20.15°J 57.56°L / -20.15; 57.56

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]