Stampa:Harta Meksika

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mexico States blank map.svg
Harta fizike
Skeda:Mexico relief location map.jpg
Harta
Skeda:Mexico location map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Meksika. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Meksika)
emri Meksika
koordinatat
skajore
33.3
-118.5 ←↕→ -86.3
14.2
qendra e hartës 23°45′N 102°24′W / 23.75°N 102.4°W / 23.75; -102.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]