Stampa:Harta Meksika

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mexico States blank map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Meksika. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Meksika)
emri Meksika
koordinatat
skajore
33.3
-118.5 ←↕→ -86.3
14.2
qendra e hartës 23°45′V 102°24′P / 23.75°V 102.4°P / 23.75; -102.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]