Jump to content

Stampa:Harta Mozambiku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mozambique location map.svg
Harta fizike
Skeda:Mozambique relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Mozambiku. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Mozambiku)
emri Mozambiku
koordinatat
skajore
-10.2
29.8 ←↕→ 41.8
-27.4
qendra e hartës 18°48′S 35°48′E / 18.8°S 35.8°E / -18.8; 35.8

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]