Stampa:Harta Mozambiku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Mozambique location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Mozambiku. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Mozambiku)
emri Mozambiku
koordinatat
skajore
-10.2
29.8 ←↕→ 41.8
-27.4
qendra e hartës 18°48′J 35°48′L / 18.8°J 35.8°L / -18.8; 35.8

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]