Stampa:Harta Nepali

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Nepal location map.svg
Harta fizike
Skeda:Nepal relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Nepali. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Nepali)
emri Nepali
koordinatat
skajore
31.0
79.5 ←↕→ 89.0
26.0
qendra e hartës 28°30′N 84°15′E / 28.5°N 84.25°E / 28.5; 84.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]