Stampa:Harta Nigeri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Niger location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Nigeri. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Nigeri)
emri Nigeri
koordinatat
skajore
24
-1 ←↕→ 17
11
qendra e hartës 17°30′N 8°00′E / 17.5°N 8°E / 17.5; 8

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]