Stampa:Harta Omani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Oman location map.svg
Harta fizike
Skeda:Oman relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Omani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Omani)
emri Omani
koordinatat
skajore
26.6
51.8 ←↕→ 60.1
16.5
qendra e hartës 21°33′N 55°57′E / 21.55°N 55.95°E / 21.55; 55.95

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]