Stampa:Harta Osetia jugore

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:South Ossetia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Osetia jugore. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Osetia jugore)
emri Osetia jugore
koordinatat
skajore
42.785000
43.516666 ←↕→ 44.775000
41.969166
qendra e hartës 42°22′37″N 44°08′45″E / 42.377083°N 44.145833°E / 42.377083; 44.145833

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]