Stampa:Harta Pakistani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Pakistan adm location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Pakistani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Pakistani)
emri Pakistani
koordinatat
skajore
37.3
60.5 ←↕→ 80.5
23.4
qendra e hartës 30°21′V 70°30′L / 30.35°V 70.5°L / 30.35; 70.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]