Stampa:Harta Palau

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Palau location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Palau. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Palau)
emri Palau
koordinatat
skajore
8.6
130.8 ←↕→ 135.2
2.6
qendra e hartës 5°36′V 133°00′L / 5.6°V 133°L / 5.6; 133

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]