Stampa:Harta Papua Guinea e Re

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Papua New Guinea location map.svg
Harta fizike
Skeda:Papua New Guinea location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Papua Guinea e Re. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Papua Guinea e Re)
emri Papua Guinea e Re
koordinatat
skajore
-0.6
140.4 ←↕→ 159.7
-12.2
qendra e hartës 6°24′S 150°03′E / 6.4°S 150.05°E / -6.4; 150.05

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]