Stampa:Harta Peruja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Peru location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Peru. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Peru)
emri Peru
koordinatat
skajore
0.73
-83.25 ←↕→ -66.75
-19.36
qendra e hartës 9°18′54″J 75°00′00″P / 9.315°J 75°P / -9.315; -75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]