Jump to content

Stampa:Harta Peruja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Peru location map.svg
Harta fizike
Skeda:Peru physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Peru. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Peru)
emri Peru
koordinatat
skajore
0.73
-83.25 ←↕→ -66.75
-19.36
qendra e hartës 9°18′54″S 75°00′00″W / 9.315°S 75°W / -9.315; -75