Stampa:Harta Portugalia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Portugal location map.svg
Harta fizike
Skeda:Portugal location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Portugali. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Portugali)
emri Portugali
koordinatat
skajore
42.3
-9.8 ←↕→ -6.0
36.7
qendra e hartës 39°30′N 7°54′W / 39.5°N 7.9°W / 39.5; -7.9

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]