Stampa:Harta Republika Çeke

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Czech Republic location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Czech Republic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Çekia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Çekia)
emri Çekia
koordinatat
skajore
51.3
11.8 ←↕→ 19.2
48.3
qendra e hartës 49°48′N 15°30′E / 49.8°N 15.5°E / 49.8; 15.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]