Stampa:Harta Republika Demokratike e Kongos

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Democratic Republic of the Congo location map.svg
Harta fizike
Skeda:Democratic Republic of the Congo relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Republika Demokratike e Kongos. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Republika Demokratike e Kongos)
emri Republika Demokratike e Kongos
koordinatat
skajore
6
11 ←↕→ 32
-14
qendra e hartës 4°00′S 21°30′E / 4°S 21.5°E / -4; 21.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]