Stampa:Harta Republika e Afrikës Qendrore

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Central African Republic location map.svg
Harta fizike
Skeda:Central African Republic relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Republika e Afrikës Qendrore. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Republika e Afrikës Qendrore)
emri Republika e Afrikës Qendrore
koordinatat
skajore
11.3
14.1 ←↕→ 27.7
2.0
qendra e hartës 6°39′N 20°54′E / 6.65°N 20.9°E / 6.65; 20.9

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]