Stampa:Harta Republika e Kinës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Taiwan location map.svg
Harta fizike
Skeda:Taiwan relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Republika e Kinës. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Republika e Kinës)
emri Republika e Kinës
koordinatat
skajore
26.4
118.0 ←↕→ 122.3
21.7
qendra e hartës 24°03′N 120°09′E / 24.05°N 120.15°E / 24.05; 120.15

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]