Jump to content

Stampa:Harta Republika e Kongos

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Congo location map.svg
Harta fizike
Skeda:Congo physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Republika e Kongos. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Republika e Kongos)
emri Republika e Kongos
koordinatat
skajore
3.736
10.290 ←↕→ 19.126
-5.760
qendra e hartës 1°00′43″S 14°42′29″E / 1.012°S 14.708°E / -1.012; 14.708

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]