Stampa:Harta SHBA Alaska

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:USA Alaska location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga SHBA Alaska. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (SHBA Alaska)
emri SHBA Alaska
koordinatat
skajore
72
172 ←↕→ -129
51
qendra e hartës 61°30′N 201°30′E / 61.5°N 201.5°E / 61.5; 201.5{{#coordinates:}}: invalid longitude
x (100*(({{{3}}} + ({{{3}}} < 0)*360) - 172)/((-129 + 360) - 172))
y (100*({{{2}}} - 72)/(51 - 72))

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]